sultán 3serie

Napsal REXsally (») 23. 4. 2016 v kategorii *Seriál*, přečteno: 1451×
http://1.bp.blogspot.com/-ii3VZXxlOxY/UTIAgbFr9dI/AAAAAAAAABU/CfBbu1Yz9m8/s1600/wall_1280x720_sultan06.jpg

Především opět půjde o Hürrem ja její problémy při vládnutí harému, které jí chce stále někdo překazit a to hlavně Mahidevran, Hatice a její služebná a přítelkyně Gülfem.

V této sérii dojde k několika úmrtím důležitých postav a kromě toho se také děj bude zaměřovat na Mustafův život a jeho milenky, kterých opět přibylo.

V seriálu se objeví velice důležitá osoba jménem Firuze, kterou ztvárnila herečka Cansu Dere.
Výsledek obrázku pro sultán 3 séria
Firuze je pro Hürrem ohromnou konkurentkou, ač spolu z počátku vychází, poněvadž Hürrem ji přijme jako svou služebnou a Cihangir ji má velice rád. Ona ovšem potají udržuje se sultánem románek, Hürrem to nesmí vědět, neboť když má konkurentku, ta se rána nedožije.
Firuze je ale jiná a své rivalce odolává. Nebojí se si na Hürrem dovolit a stále sultána miluje. Firuze ovšem není ta, za kterou se vydává, ve skutečnosti je to perská princezna Hümeyra.

Související obrázek

Související obrázekMustafa a Fatma

Ačkoli Fatma zůstala v paláci, Mustafa občas přijížděl zpět a s Fatmou noc strávil. Později ona otěhotněla a mimo hlavní palác mu porodila syna jménem Süleyman.
Příběh, který se zdá, že nemůže mít chybu, ovšem jednu má. Malý Süleyman onemocní a pro zoufalou Fatmu je to zlé. Zanedlouho malý princ umírá, a když si Fatma myslí, že alespoň Mustafa jí bude oporou, dává se najevo, že otrokyně Ayse čeká s Mustafou dítě.

Fatmin nezdařený pokus o uškrcení Ayse jí dožene k sebevraždě oběšením.
Výsledek obrázku pro sultán 3 sériaVýsledek obrázku pro sultán 3 séria
Kromě Fatmy a Ayse se však v 3. Sérii objevuje ještě jedna důležitá osoba. Mustafa jednou cestou spatří dívku, jak se koupe v jezeře. Jmenuje se Helena, a ačkoli zprvu Mustafu odmítá, později se mu podvolí a oba spolu stráví noc. Mustafa je do ní zamilovaný a tráví s ní čas ve Fatmině těhotenství, které těžko snáší s vědomím, že její milovaný a otec dítěte si užívá s jinou ženou.
Helena dříve bydlela se svou matkou, otcem a sestrou, to, že ji Mustafa přijal do harému a nechal ji bydlet u sebe v paláci, dělá rozruch i u Mahidevran, která má raději Fatmu, a tak nakonec je Mustafa dohnán k tomu, aby ji nechal z paláce znovu vystěhovat, vzpomínky na ni však nezemřely.

Výsledek obrázku pro sultán 3 sériaVýsledek obrázku pro sultán 3 séria

Mihrimah, aneb důležitá osoba politiky

Ve 3. sérii Mihrimah dospěje v krásnou mladou ženu a opět ji vymění další herečka, tentokrát Pelin Karahan. Opět se setká s Bali Beyem, přičemž jediný pohled jí stačí, aby opět pocítila závan minulosti a toho, jak do něj byla zamilovaná. Bohužel jim osud nepřál a Bali Bey měl jinou "ctitelku". Hürrem to zařídila také trošku jinak a nakonec se Mihrimah vdala za Rüstema, důležitého politika naprosto oddaného Haseki Hürrem.

Související obrázek

Výsledek obrázku pro sultán 3 sériaVýsledek obrázku pro sultán 3 sérieSouvisející obrázek

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a nula