V kolik hodin jste se narodili? Nejen horoskop, ale i tohle prozradí vaši povahu

Napsal REXsally (») 12. 10. 2017 v kategorii *Horoskop*, přečteno: 1211×
https://st2.depositphotos.com/1017651/9364/i/950/depositphotos_93644480-stock-photo-old-clock-on-a-chain.jpg

Na představu dvanácti znamení zvěrokruhu podle měsíce, kdy jste se narodili, jste si už nejspíš zvykli. Co když vám ale prozradíme, že vaši povahu ovlivňuje nejen měsíc, ale také hodina vašeho narození?

Článek

Znáte přesný čas, kdy jste se narodili? Pokud ano, jste ve výhodě. I hodina, kdy člověk přijde na svět, totiž ovlivňuje povahu a to, jaký je. Najděte si tu svou a zjistěte, co vám dala do vínku.

00:00–00:59

Po půlnoci narození jedinci se vyznačují silnou individualitou a nezávislostí. Jsou bystří a rychle jim to myslí. Chtějí mít všechno pod palcem, umějí být manipulativní a někdy sobečtí. Jsou to velmi rozhodné osobnosti, které se musejí naučit být tu pro druhé.

01:00–01:59

Ačkoli i tady stále hraje roli nezávislost, ustupuje touze po komunikaci a sblížení. Velké sebevědomí znamená také přání stát se středem pozornosti a velkou tvrdohlavost – tito lidé jsou vždy přesvědčeni o tom, že mají pravdu. Jedná se o soutěživé a nadšené jedince.

02:00–02:59

Rození diplomaté, kteří se dokážou dohodnout s každým, kdykoli a kdekoli. Jsou družní, milí, důvěryhodní a přátelští, umějí naslouchat a komunikace je pro ně vždy na prvním místě. Špatně snášejí neúspěch a občas bojují se záchvaty vzteku.

03:00–03:59

Velmi kreativní osoby s hlavou plnou nápadů, které jsou duší každé společnosti. Mají vždy spoustu přátel a hledání nových je pro ně snad ještě přirozenější než dýchání. Snadno si je oblíbíte. Mají problémy se soustředěním a vždy sedí zadkem na více židlích.

Foto: wavebreakmedia, Shutterstock.com

Co o vás říká hodina, kdy jste se narodili? Jste kreativní nebo tvrdohlaví?

04:00–04:59

Na tyhle poctivé a pilné jedince se lze spolehnout. Umějí odvést skvělou práci, jsou vytrvalí a vždy drží slovo. Velkou roli pro ně hraje majetek a finance, za všech okolností mají všechno zorganizované a o všem velký přehled. Špatně se vyrovnávají se stresem.

05:00–05:59

Svobodné duše, které těžko udržíte na jednom místě – mají toulavé boty a čas od času prostě zmizí kdesi ve světě. Nesnášejí rozkazy a nutnost někoho poslouchat, pokud v tom nevidí logiku. Jsou velmi podnikaví a schopní, v práci se jim daří, když jedou sami na sebe.

06:00–06:59

Skutečně „zenoví“ lidé, kteří to mají v hlavě srovnané. Důležitý je pro ně klid a harmonie, jsou to také velmi citlivé duše. Lásku rádi vyjadřují i přijímají, nemají problém o svých citech mluvit. Jejich zlozvykem je zasahovat do cizích záležitostí a řešit je.

07:00–07:59

Tito pořádkumilovní a uspořádaní lidé rádi plánují a špatně snášejí improvizaci. Uvažují velice logicky, jsou také nadmíru cílevědomí a díky tomu i úspěšní. Jejich největším nešvarem je závist, které se někdy nesvedou vyvarovat.

 

Nemoci podle znamení: Lvi, pozor na srdce, Váhy trápí menstruace!

Co o vás prozrazuje datum narození? Zjistěte, jaké máte silné a slabé stránky!

08:00–08:59

Pilní jedinci s perfekcionistickými sklony, kteří dokážou trpělivě sledovat a vypilovávat jeden cíl hodně dlouhou dobu. Jsou uvážliví a nikdy nejednají zbrkle. A když si něco umanou, nikdo jejich názor nedokáže změnit. Nemají rádi konflikty ani hádky.

09:00–09:59

Pravdomluvné a upřímné osobnosti, jež odmítají přetvářku a jakákoli divadélka. Někdy postrádají takt a řeknou i to, co druzí nechtějí slyšet. Jsou cílevědomí, rádi stojí na výsluní a neradi z něj odcházejí – vydobytého postavení se drží zuby nehty.

10:00–10:59

Tihle odvážlivci se o svůj úspěch dokážou i poprat nebo si o něj říct. Na druhou stranu to umějí s lidmi, mají je upřímně rádi a dovedou jim naslouchat a pochopit je. Vždy bojují za slabší jedince a nesnášejí bezpráví a křivdy, dlouho si je pamatují.

11:00–11:59

Velmi citliví jedinci – někdy až příliš, což vede k výbuchům vzteku a agresivitě. Jsou silně empatičtí a umějí se vcítit téměř do každého. Nesnášejí změny a nové prostředí, neradi se seznamují s novými lidmi. V neznámých situacích panikaří a vystupují nepříjemně.

Foto: fizkes, Shutterstock.com

Možná se za vaší neochotou vyjít s lidmi schovává hodina vašeho narození

12:00–12:59

Rození umělci s dobrým vkusem a estetickým okem. Jedná se o velmi klidné osobnosti, které jsou tolerantní a plné porozumění, nabídnou pomocnou ruku každému, kdo ji potřebuje. Nevadí jim stát v ústraní a pozornost přenechat jiným. Někdy dokážou překvapit spontánním rozhodnutím.

13:00–13:59

Váhaví jedinci, kteří se neradi rozhodují a neumějí přebírat zodpovědnost za své činy. Lépe se cítí v pozici podřízeného, který přijímá úkoly od jiných – jejich zadání však dovedou provést naprosto dokonale, je to pro ně otázka osobní cti.

14:00–14:59

Velice odhodlaní lidé. Co si jednou usmyslí, toho dosáhnou a nic je neodradí. Jsou velmi poctiví, nikdy nelžou a nikdy nic neodfláknou. Jejich pracovní tempo je pomalejší, protože vše dělají na 150 procent, špatně si poradí se stresem a přetížením.

15:00–15:59

Touží po úspěchu a výhře, někdy pro ně až nerozumně riskují a mohou o všechno přijít. Baví je nebezpečí a adrenalin, rádi podstupují riziko. Potřebují vedle sebe někoho s chladnou hlavou, po jeho boku vzkvétají a vytěží ze svých schopností maximum.

 

Ideální čaj podle znamení horoskopu: Štírům uvařte silný ovocný, Raky uklidněte heřmánkem!

Váš ideální pohyb podle numerologie? Sedmičky shodí kila v bazénu, pětky na kole

16:00–16:59

Co tito zásadoví jedinci řeknou, to platí. Na druhou stranu jsou hodně kreativní a tvořiví a jen nesnadno se přizpůsobují jakékoli každodenní rutině. Jsou vynalézaví a vždycky si umějí poradit, i když se situace zdá být neřešitelná a záludná.

17:00–17:59

Chtějí vědět vždy všechno o všech a o všem, informace doslova nasávají jako houba, udržují si obrovský přehled. Mají rádi obdiv, a tak se své okolí snaží ohromit, což se jim i díky jejich intelektuálnosti a velkému rozhledu častokrát dobře daří.

18:00–18:59

Vysoce inteligentní a nadaní jedinci, kteří se snadno zorientují v každé situaci a vytěží z ní naprosté maximum. Jsou velmi výřeční a někdy nezastavitelní, málokdy chybují, a pokud ano, vždy své chyby napraví tak rychle, že si jich nikdo nevšimne.

19:00–19:59

Nervózní jedinci, kteří si moc nevěří a často se podceňují. Ve skutečnosti umějí odvést skutečně dobrou práci, když na své obavy zapomenou. Dokážou být hodně vztahovační a brát si každé slovo osobně, tak pozor, co v jejich okolí pronesete.

Foto: Estrada Anton, Shutterstock.com

Daly vám hodiny do vínku vztahovačnost a urážlivost?

20:00–20:59

Tito laskaví dobráci rádi pracují v kolektivu a nesnášejí osamění. Jsou velmi vstřícní a ostatní se jim hodně svěřují, protože mají pochopení a vždycky si na každého udělají čas. Také často kvůli jiným lidem obětují sami sebe.

21:00–21:59

Mají kritické oko a všímají si detailů, díky čemuž snadno odhalí každou nesrovnalost. Jsou spolehliví a svědomití, což jejich všímavost báječně doplňuje. Rádi se pohybují ve společnosti, i když nejsou tolik upovídaní a druhým spíše pozorně naslouchají.

22:00–22:59

Jsou to nedočkaví lidé, nemají žádnou trpělivost, horké hlavy. Často rychle mění nálady, což může být v kontaktu s nimi poněkud náročné. Srdnatě se bijí s kýmkoli, kdo páchá křivdy nebo cokoli negativního, a snaží se aktivně pracovat na štěstí svém i ostatních.

23:00–23:59

Občas mají tito jedinci sklony k sobeckosti, ale dokážou přijmout kritiku, když je na jejich adresu vyslovena. Mají velkou fantazii a tvořivost a umějí ze svých uměleckých sklonů vytěžit maximum. Často k tomu ale potřebují výrazný impulz, jinak se třeba nikdy neprojeví.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a nula