Stockholmský syndrom

Napsal REXsally (») 3. 2. v kategorii *Film*, přečteno: 50×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinehttps://www.filmik.sk/wp-content/uploads/Stokholmsk%C3%BD-syndr%C3%B3m-online-seri%C3%A1l-400x225.jpg

Image result for Stockholmský syndrom"Kriminalista Viktor Mojžíš (D. Švehlík) při obraně své dcery, kterou napadne pes, zastřelí nejen psa, ale nešťastnou náhodou postřelí i jeho majitele Jindřicha Oseckého (M. Finger). Když vyjde z vězení, je bez práce, manželka, která se s ním rozvedla, po něm požaduje dlužné výživné na dceru a Oseckému, který skončil po incidentu na invalidním vozíku, musí splácet odškodné. Jeho bývalý kolega od policie pplk. Taraba (M. Pechlát) mu sice sežene práci v soukromé bezpečnostní agentuře, ale ta na splacení všech dluhů nestačí. V téže době na německé dálnici uprchne svým pasákům dcera Jindřicha Oseckého Klára (E. Maximová), která byla několik let nezvěstná. Policejní tým vedený pplk. Tarabou se pouští do vyšetřování. Podezřelým je Lukáš Kulhánek (V. Vondráček), který řídil auto, z něhož se Kláře podařilo utéct. Jeho boss Mareš (P. Baťek) trvá na tom, že je potřeba Kláru za každou cenu umlčet, aby proti Lukášovi nemohla svědčit, čímž by je všechny ohrozila. Manželé Osečtí si psychicky zlomenou Kláru vezmou do domácí péče. Když ale zjistí, že je Kulhánek sleduje a policie nemá dostatek důkazů jej obvinit, rozhodnou se vzít spravedlnost do vlastních rukou. Osudy Oseckých a Viktora se tak po letech znovu nečekaně protnou.Image result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndrom"Image result for Stockholmský syndrom"

Image result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndrom


Image result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndrom"Image result for Stockholmský syndrom"Image result for Stockholmský syndrom

Šéf skupiny obchodující s bílým masem Mareš (P. Batěk) trvá na tom, že Lukáš Kulhánek (V. Vondráček) musí Kláru (E. Maximová) umlčet. Viktor Mojžíš (D. Švehlík) se snaží znovu sblížit s dcerou Lindou (K. Lipowská) i bývalou ženou Martou (S. Krupanská). Situaci mu ale komplikuje nový přítel jeho exmanželky Petr (L. Melník). V detektivní agentuře Viktor pátrá po zmizelých dívkách a dostane se na stopu muže, který je pravděpodobně zavlekl do zahraničí. Podezřelým je právě Lukáš Kulhánek. Klára je i doma psychicky stále velmi labilní. Osečtí navíc zjišťují, že je někdo, pravděpodobně z Kulhánkova okolí, bezprostředně ohrožuje. Zoufalá Osecká (Z. Mauréry) naléhá na Viktora, aby jim pomohl. Taraba (M. Pechlát) se svým policejním týmem mezitím střádá důkazy, které by Lukáše a jeho komplice usvědčily. Kulhánek už ale spouští akci, která má problémy spojené s Klárou definitivně vyřešit. Součástí jeho likvidačního plánu se nakonec stává i Viktor.

Image result for Stockholmský syndromImage result for Stockholmský syndrom


Hlavní role

David ŠvehlíkDAVID ŠVEHLÍK

Viktor Mojžíš

Čtyřicátník, bývalý zkušený kriminalista, který se díky nešťastné náhodě dostal do vězení. Po návratu z vězení pracuje jako soukromý detektiv v bezpečnostní agentuře. Je rozvedeným otcem dospívající dcery Lindy. Prakticky jediným, s kým se stýká, je jeho někdejší nadřízený pplk. Taraba.


Martin FingerMARTIN FINGER

Jindřich Osecký

Otec zmizelé Kláry Osecké. Kvůli nešťastnému postřelení je upoután na invalidní vozík a do jisté míry závislý na péči své manželky. Touží po spravedlnosti a odplatě. V případě své dcery je ochoten jí dosáhnout i za hranicí zákona.


Zuzana MauréryZUZANA MAURÉRY

Helena Osecká

Matka Kláry Osecké je šarmantní žena, která se obětavě stará o svého invalidního manžela a posléze i o psychicky traumatizovanou dceru. Ráda by zase žila normální život a je připravena pro to udělat cokoli.


Elizaveta MaximováELIZAVETA MAXIMOVÁ

Klára Osecká

Jednadvacetiletá dcera Jindřicha a Heleny Oseckých. Po pěti letech se jí podaří utéct z nedobrovolného držení v nevěstinci v Amsterodamu. Neobešlo se to ale bez následků. Kromě těch psychických se zotavuje i ze zranění, která utrpěla, když ji při útěku srazilo auto.


Vojtěch VondráčekVOJTĚCH VONDRÁČEK

Lukáš Kulhánek

Vrstevník Kláry Osecké. Zdánlivě sympatický mladý muž, který se pohybuje za hranicí zákona a účastní se obchodu s bílým masem. Ve skutečnosti je to arogantní a bezcitný člověk. Má přítelkyni a psa, o kterého má větší zájem než o ni.


Martin PechlátMARTIN PECHLÁT

pplk. Taraba

Vedoucí kriminálky a bývalý nadřízený Viktora Mojžíše, kterému se snaží po návratu z vězení pomoct. Vede vyšetřování případu Kláry Osecké. Poctivý a férový v práci i přístupu ke svým kolegům.


Sylvie KrupanskáSYLVIE KRUPANSKÁ

Marta Mojžíšová

Sympatická pětatřicetiletá matka Lindy a bývalá manželka Viktora. Manželství s Viktorem mělo své problémy, a tak se s ním po jeho nástupu do výkonu trestu rozvedla. I přesto je spojuje jejich dcera Linda. Má přítele Petra, který jí i Lindě finančně pomáhá, ale Petr je ženatý. Marta doufá, že se jednou třeba kvůli ní rozvede.


Karolína LipowskáKAROLÍNA LIPOWSKÁ

Linda Mojžíšová

Třináctiletá dcera Viktora a Marty. Když byla malá, pokousal ji pes a zůstala jí jizva na krku. Zvykla si na matčina nového přítele, ale postupem času si znovu nachází vztah i k otci. Ví, že se její rodiče mají stále rádi, a doufá, že se třeba dají dohromady.

Dále hrají

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a osm