9. 9. 2019 se blíží: Využijte magické pondělí!

Napsal REXsally (») 8. 9. 2019 v kategorii *Tajemno*, přečteno: 762×
https://impactalpha.com/wp-content/uploads/2019/07/9-5.jpg

Číslo 9 bylo oblíbené už ve starověkém Řecku a Egyptě. I tehdejší Římané věřili, že člověk potřebuje 9 dní k tomu, aby se očistil od všeho špatného. V dávném bájesloví se potkáte s devítkou na každém kroku, často se v pověstech vyskytuje devět stromů nebo devět osob. Pokud se někde vyskytnou dvě a více devítek, měly byste zbystřit, protože určitě nejde o jen tak ledajaký úkaz. Zvlášť když se jedná o den v roce, který už se nebude opakovat!

Podle numerologie je devítka číslem lidskosti a soucitu, velkorysosti, štědrosti a ochoty. V den, jehož datum má v sobě tři devítky, byste tak měly poskytnout pomoc nebo radu těm, kteří ji od vás vyžadují. Také budete mít v tento den hodně mentální energie, kterou byste měly využít nebo alespoň zmírnit pomocí fyzické aktivity. Dobře ji ale zpracujete vhodným rituálem!

Image result for magické
Rituální význam čísla 9


Pondělí se obecně hodí pro věštění, náhled do budoucnosti a posílení intuice, zvlášť když v něm figurují devítky. Abyste zlepšily svou intuici, vyberte si chvíli, kdy budete mít klid a nikdo vás nebude rušit. Vyvoňte místnost, ve které budete provádět rituál vonnou tyčinkou nebo svíčkou. Také si připravte další svíčku, rituální. Ta by měla mít nejlépe bílou nebo fialovou barvu. Vyryjte do ní své jméno a symbol pro intuici, třeba obrázek oka nebo zkrátka slovo intuice.


Pak svíčku přiložte na čelo, kde se nachází třetí oko, samozřejmě nezapálenou. Zavřete oči a představujte si, že cítíte, jak se schopnost vaší intuice zlepšuje. Až budete mít pocit, že se dostatečně soustředíte, nasypte kolem svíčky sůl a svíčku zapalte. Nejlépe byste měly nechat svíčku dohořet, klidně ji ale po chvíli zhasněte. O rituálu nikomu neříkejte, všimněte si ale, jak poté budete v určitých situacích lépe vědět, co přesně máte udělat.

Pozor na černou magii


Magie čísla 9 se ale může rychle obrátit proti vám, zvlášť když si uvědomíte, že obrácená devítka je vlastně číslo 6. Pokud tedy tento den nevyužijete k tomu, abyste pomohly svému okolí nebo se na něco či někoho dokonce vykašlete, může se u vás projevit dočasný vnitřní neklid, impulzivnost či nepraktičnost. Možná také budete odkládat práci kvůli neschopnosti soustředit se na své povinnosti. Potrápit vás může také přecitlivělost a pocit osamělosti.


Narodily jste se v září?


Jestliže v měsíci s číslem 9 slavíte narozeniny, máte štěstí. Patříte mezi uvážlivé lidi, kteří mají silně vyvinutý smysl pro odpovědnost. Rády a často se zapojujete do různých akcí, nikdy se nebojíte přiložit ruku k dílu. Víte, jaké máte schopnosti a v čem vynikáte, zároveň ale zůstáváte skromné a netrpíte žádným přehnaným sebevědomím. Příliš velký problém nemáte ani s lenivostí, když je potřeba něco udělat, tak se zvednete a uděláte to.

magická devítka(Foto: Getty Images)


Je devítka vaše oblíbené číslo?


Jestliže je devítka vaše oblíbené číslo nebo součet vašeho data narození dává číslo 9, tak vám skutečně záleží na lásce a přátelství. Trochu tíhnete také k duchovnu, ve kterém se snažíte najít odpovědi na otázky, které vás hlodají. Občas na některé lidi působíte jako hloubavé bytosti, zároveň ale rády přebíráte odpovědnost za ostatní lidi. To vás někdy stojí zbytečně moc práce a energie.

magická devítka

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a třináct