Tarotový horoskop na leden

Napsal REXsally (») 16. 1. v kategorii *Horoskop*, přečteno: 78×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinehttps://d50-a.sdn.cz/d_50/c_img_H_E/rF9CXF/zena-zima-snih-sneni.jpeg?fl=cro,0,220,5172,2909%7Cres,1200,,1%7Cwebp,75

Beran (21. 3. – 20. 4.) Hvězda – 9 pentaklů – 6 pentaklů

Podobně jako každý rok se i tentokrát do nového roku vrhnete s energií, nadšením a nadějí na světlé nové zítřky. Tenhle restart vás prostě baví, protože nové začátky, to je zkrátka vaše.

V práci se vám v lednu bude dařit a přijdete si na pěkně tučnou výplatu. Prokažte tedy dobou vůli a pomozte těm, kteří neodstartovali tak dobře – ať už to jsou kamarádi, kterým nabídnete pomocnou ruku, nebo třeba úplně cizí lidé.

Býk (21. 4. – 21. 5.) královna pohárů – 2 pentakly – královna holí

Začátek roku odstartujete až s neobvyklou empatií a něhou, zvláště k vaší drahé polovičce. Váš vztah se pohybuje v klidných vodách a budete si rozumět více než kdy dřív.

Opřete se o jeho stabilitu i v ostatních oblastech života, které tak stabilní nebudou – v lednu vás čeká spousta důležitých rozhodnutí, které jste koncem roku odkládali. Přistupte k nim sebevědomě. Máte všechny potřebné informace, teď je třeba to jen takzvaně rozseknout.

Foto: goodluz, Shutterstock.com

Býci si budou v lednu užívat partnerského souznění

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) 7 pentaklů – rytíř pohárů – Velekněžka

Odstartovat nový rok pro vás nebude zas tak jednoduché, leden s sebou přinese vlnu lenosti a letargie a vy se nějak nebudete moci odlepit od rodinného krbu a vrhnout se zase do práce.

Vezměte to tedy volným tempem, soustřeďte se na sebe a na svoje pocity, nedělejte nic na sílu, protože by to nebylo k ničemu. Řiďte se intuicí a pozvolna zase vplujte do pracovního procesu.

Rak (22. 6. – 22. 7.) královna pentaklů – Mág – Spravedlnost

Mnozí se novým rokem nechají tak trochu pobláznit, najednou mají pocit, že se musí vrhnout do spousty projektů. Vám se povede zůstat stát nohama na zemi a nenaložit si toho víc, než můžete zvládnout.

Díky tomu budete mít dostatek energie a sil se kreativně vyřádit. Právě tvůrčí nápady z vás budou začátkem roku doslova stříkat, tak toho využijte. Co teď zasejete, to zase brzy sklidíte.

Lev (23. 7. – 22. 8.) 10 holí – páže pohárů – Luna

Koncem roku jste odsouvali všechno nepříjemné a teď se vám to vrací jako bumerang. Práce budete mít nad hlavu a pod tím vším stresem a tlakem se začnete taky trochu hroutit.

Naštěstí vám přispěchá na pomoc někdo z vašich kolegů, tak se jeho nataženou ruku nebojte přijmout, nebo se v tom utopíte. Výčitky svědomí hoďte za hlavu, každému se občas něco sesype – je zbytečné se tím trápit!

Foto: sheff, Shutterstock.com

Lvi se budou hroutit z přemíry práce, měli by si říct o pomoc

Panna (23. 8. – 22. 9.) 5 pohárů – Mírnost – 2 poháry

Leden pro vás nezačne zrovna šťastně a hned na začátku roku budete muset překousnout sousto, které se tráví jen nesnadno. Dejte si pár dnů na smutnění, ale neutápějte se v žalu.

Snažte se rychle zase vrátit k normálu. Spolehněte se na svého partnera, pomůže vám se všemi nesnázemi a snadněji se s nepřízní osudu vyrovnáte ve dvou. Nezapomeňte mu pak poděkovat za podporu a trpělivost, hezká slova každý rád slyší.

Váhy (23. 9. – 23. 10.) 4 pentakly – 3 hole – eso pohárů

V lednu budete muset najít rovnováhu mezi přehnanou opatrností a ustrnutím na místě a snahou jít dopředu. Z nějakého důvodu se budete cítit nejistě a ustrašeně, jako byste s každým dalším krokem mohli udělat osudovou chybu.

Zhodnoťte situaci rozumově a najdete z toho cestu ven. Pokud vše důkladně promyslíte, dospějete k rozhodnutí, které vás zavede na cestu štěstí a úspěchu.

Štír (24. 10. – 22. 11.) 7 pohárů – královna pohárů – 7 mečů

Do nového roku vstoupíte s plnou hlavou toho, co všechno změníte. Pozor, spousta těch představ je přehnaná, nadnesená, zkrátka fantazírujete až příliš.

Poraďte se s někým, komu můžete věřit, a o kom víte, že mu na vás záleží. Pomůže vám udělat si pořádek v tom, co dosažitelné je a co není. A mějte se na pozoru, v pracovním životě na vás někdo chystá podraz. Když budete mít oči na stopkách, dovedete se mu vyhnout.

Foto: ESB Professional, Shutterstock.com

Štíři budou fantazírovat o lepším příštím a přitom na ně někdo chystá podraz

Střelec (23. 11. – 21. 12.) rytíř pentaklů – 6 pohárů – 7 holí

Rok 2020 odstartujete s železným odhodláním získat postavení, po kterém dlouho toužíte. A tak se vrhnete do práce pěkně po hlavě.

Důležité však je, abyste nezapomněli i na to ostatní. Lidé kolem vás jsou důležitější než kariéra. Budete je potřebovat, až se ozvou zlí jazykové, kteří nebudou mít z vašeho postupu radost. To oni vás pak podrží.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) Milenci – páže pentaklů – 8 mečů

Ze začátku roku budete řešit vztahy. Záleží na vaší současné situaci, jestli začnete nějaký nový, opravíte starý, nebo z něj naopak odejdete. Pro nezadané je tu velká šance, že se konečně zamilují.

Zásadní je, abyste se rozhodovali tak trochu sobecky. Pokud se cítíte svázaně a musíte si upírat něco, co je pro vás důležité, měli byste něco změnit. Musíte si najít ve vztahu takové místo, kde se budete cítit sebejistě a spokojeně. Případně zvážit rozchod.

 

Láska a vztahy podle horoskopu: Jak je znamení prožívají?

Svatba ano, či ne aneb Kterým znamením (ne)svědčí?

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) Mág – 5 mečů – Slunce

Leden pro vás bude tak trochu jako na houpačce: začnete ho s obrovským přívalem energie a nadšení, ale za chvíli vás něco srazí na kolena a vy se budete plácat v bahně marnosti.

Nevzdávejte to a držte se zuby nehty prvotního nastavení. Stačí, když zatnete zuby a pořádně se odrazíte ode dna, světlejší zítřky jsou hned za rohem. Jakkoli bude leden poměrně náročný, skončí na pozitivní notu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.) 8 holí – 6 pohárů – 2 poháry

Jako obvykle je leden rušným obdobím, kdy dojde na spoustu změn. Nenechte se zaskočit tempem všeho kolem vás a naskočte do rozjetého vlaku.

Začátek roku pro vás bude po všech stránkách úspěšný, ať už se bavíme o práci, společenském, nebo partnerském životě. Vychutnávejte si to plnými doušky a všímejte si, jak dobře se vlastně máte. Dejte lidem kolem sebe vědět, že jste s nimi rádi a máte se fajn.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a tři